O nas


Zapraszamy do zapoznania się z krótką historią koła oraz zespołem działającym w ramach i na rzecz Związku Dużych Rodzin 3 + w Częstochowie.

Pomysłodawczynią i założycielką Koła w Częstochowie jest Olga Kazanowska, która oficjalnie dnia 8 grudnia 2019 roku zapoczątowała cały proces powstawania Koła. Jak sama przyznaje, przez pewien czas szukała inspiracji w Internecie, aż trafiła na facebookowy profil Związku Dużych Rodzin. Była to miłość od pierwszego wejrzenia.
Kolejnym etapem była… pandemia, która uniemożliwiała wszelkiego rodzaju działania. Swoją reaktywację Koło przeżyło w roku 2021. Wtedy to do grona Dużych Rodzin dołączyła Emilia Pieńkowska. Dzięki jej entuzjazmowi i pozytywnemu nastawieniu organizowane były różnego rodzaju akcje (Klub Rodzica, Paczka dla Dzieciaczka, czy Bal Karnawałowy).
Kolejnym krokiem milowym na drodze do rozwoju Częstochowskiej grupy było dołączenie do jej szeregów dwóch Kaś - Katarzyny Kossek i Katarzyny Kaczmarzyk. Ta ostatnia jednogłośnie wybrana została Przewodniczącą. Dalsze wydarzenia tylko potwierdziły trafność tego wyboru; Koło zaczęło pędzić pełną parą na najwyższych obrotach.
W końcówce roku 2022 grono prężnie działających członków poszerzone zostało o kolejne osoby: Ewelinę Michałowską i Marię Kopacką-Fornal. 

 


 

 

 

 

Aplikacja KDR

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter