Czy matki lub ojca może być za mało lub za dużo?


25 lipca 2023 r.

O ważnej roli ojca i matki w życiu dzieci

Za nami bogato zapowiadane już 7 wydarzenie w naszym #FamilySpot: warsztat "Czy nie za dużo matki, a za mało ojca?"
W czasie zajęć:
✅ mogliśmy wypełnić krótką ankietę i odpowiedzieć w niej na kilka ważnych zagadnień, np.: kto jest dla mnie najważniejszy - dziecko czy współmałżonek?
✅ szeroko omówiona została rola ojców w życiu synów i córek,
✅ poruszono temat dziś tak bardzo często występujący w naszych rodzinach: praca ojca za granicą a rodzicielstwo,
✅ każdy Uczestnik warsztatów swobodnie będzie mógł wykonać już swój osobisty, rodzinny bilans strat i zysków.
To było mocne spotkanie i cieszymy się z obecności Tatusiów, którzy szczególnie dziękowali za poruszone kwestie na warsztatach. To tylko nas utwierdziło w przekonaniu, że #FamilySpot to bardzo dobra i potrzebna dla wszystkich przestrzeń zdobywania i poszerzania kompetencji rodzicielskich.
Jednocześnie nasze pociechy zostały przez niezawodne Kolorowo i Bombowo - Obozy, Eventy, Warsztaty porwane do genialnej zabawy. Na początku zapoznano dzieci z pojęciem #recykling i z wykorzystaniem zużytego materiału wykonano piękne i kolorowe motyle. Następnie na arkuszach A3 dzieci wykonywały projekt otoczenia zamku królewskiego i prehistorycznych dinozaurów. Wykorzystano przestrzenne techniki plastyczne, czym udało się zainteresować dzieci twórczością na dłużej. Odkrywamy twórczy potencjał naszych dzieci, które wsiąknęły w świat nieskończonych możliwości tworzenia! A pyszny poczęstunek znikał w szybkim tempie ku radości animatorów.
Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie tematem i mimo trwającego czasu urlopowego za Waszą obecność. Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych dziękujemy za gościnność.
Razem tworzymy miejsca przyjazne Rodzinom!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter