Poznajemy historię i różnorodność starej Częstochowy


2 września 2023 r.

Czas na rodzinne wędrowanie.

Serdecznie zapraszamy na integrację rodzin pt.: „Poznajemy historię i różnorodność starej Częstochowy”, którą poprowadzi Przemysław Lenart - nauczyciel i pasjonat historii z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i dorosłymi. Instruktor ZHP . Organizator obozów, harcerskich, kolonii zuchwych i niezliczonej ilości rajdów po Jurze. Ceniony animator kultury i czasu wolnego.


KIEDY: sobota 9 września 2023  od 10:00 do 13:00.
ZAPISY: wyślij SMS na nr 733 500 565
MIEJSCE ZBIÓRKI: Stowarzyszenie Dla Rodziny, Częstochowa, ul. Sułkowskiego 9

Przypominamy, że na wszystkie wydarzenia jest WSTĘP WOLNY!!!
Obowiązują zapisy.

Czas na rodzinne wędrowanie! Na życzenie Rodziców zapraszamy na rodzinny rajd integracyjno – historyczny pt.: „Poznajemy historię i różnorodność starej Częstochowy”. W czasie rajdu uczestnicy zapoznają się z historią powstania i rozbudowy miasta. Podejdziemy do Filharmonii Częstochowskiej i pod muzeum na Starym Rynku, przejdziemy ulicą Nadrzeczną pod Dęby Pamięci i Pomnik Żydów - dawnego getta a także odwiedzimy Muzeum Produkcji Zapałek, z których kiedyś Częstochowa słynęła. Wiele atrakcji przed nami. Na Starym Rynku weźmiemy udział w grze terenowej, której celem będzie zapoznanie się z dziełami wybitnego częstochowskiego artysty Jerzego Jotki Kędziora.

Długość trwania imprezy (3 godziny minimum). Trasa ok 3 kilometra.

Na koniec przemarszu czeka słodka niespodzianka - pyszne lody!

Każdy uczestnik otrzyma materiały reklamowe dotyczące miasta Częstochowy: widokówki, plan miasta, przypinki.Razem tworzymy miejsca przyjazne Rodzinom!

Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w konkursie Po Pierwsze Rodzina.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter