Wszyscy jesteśmy zwycięzcami w rodzinnej szta(FECIE)


19 sierpnia 2023 r.

O nietypowych dyscyplinach i wzmocnianiu więzi rodzinnych.

#FamilySpot w Częstochowie to bardzo dobre miejsce i cieszymy się, że tak licznie spotykamy się, by wspólnie tworzyć miejsca przyjazne Rodzinom!
Bardzo dziękujemy Hala Sportowa Częstochowa za gościnność. Dziś szczególnie przy tak wysokich temperaturach powietrza okazało się najlepszym z możliwych rozwiązań, by skryć się w klimatyzowanym pomieszczeniu. Dziękujemy!
Nasza integracja na sportowo przebiegała pod hasłem: "szta(FETA) rodzinna". To nie było typowe spotkanie! To było wyjątkowe wydarzenie szczególnie nakierowane na wzmocnienie więzi rodzinnych. Sprawiły to nietypowe konkurencje, które angażowały wszystkich członków rodziny. Każdy też mógł zaprezentować swoją rodzinę i powiedzieć coś miłego na jej temat. Dzieci i dorośli chętnie uczestniczyli w konkurencjach. Rodziny wspólnie ozdabiały kartkę papieru, która zamieniła się w pałeczkę przekazywaną w trakcie sztafety. Niesamowite emocje okazano przy nawlekaniu igły i przyszywaniu guzików przez tatusiów. Mamusie natomiast zmierzyły się z przybijaniem gwoździ. Za każdym razem dzieci były gotowe do pomocy. Zwieńczeniem spotkania był mecz piłki nożnej.
Wszyscy są zwycięzcami tej integracji sportowej! Każda rodzina otrzymała dyplom i książkę za udział w szta(FECIE) a dzieci nagrodzone zostały złotymi medalami i słodkimi przekąskami. To był bardzo dobrze spędzony czas.
Poczęstunek wszystkim bardzo smakował.
Razem tworzymy miejsca przyjazne Rodzinom!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter