Integracja Rodzin z Częstochowy na łonie natury


25 sierpnia 2023 r.

Wizyta nie tylko w kurniku.

Koło w Częstochowie działa prężnie również poza realizacją projektu #FamilySpot. W dniu dzisiejszym zaprosiliśmy Rodziny na bezpłatną, integracyjną wycieczkę do Parku Korzonek. To był niesamowity dzień spędzony w miejscu spotkań z naturą. Park Korzonek to miesce przyjazne Rodzinom! Polecamy szczerze.
Dziś Związek Dużych Rodzin Trzy Plus Koło Częstochowa zaprosił Rodziny do niesamowitego miejsca, gdzie czekało na nas mnóstwo zabaw na łonie natury oraz zapoznanie z ekologią. Dzieci wysłuchały z wielkim zaciekawieniem opowieści o pszczelarstwie, hodowli szczęśliwych zwierząt, zrównoważonej uprawie roślin. Byliśmy w ogródku warzywnym, gdzie pani przewodnik omówiła temat ekologicznej uprawy roślin.
Wizyta w kurniku zrobiła na wielu ogromne wrażenie. Bo skąd biorą się jajka, jeśli nie ze sklepu?
Wizyta u alpak, kóz, owiec i danieli oraz karmienie tych zwierząt zostanie na długo w pamięci nas wszystkich. To zwierzaki wyjątkowo przyjazne ludziom.
Po sporej porcji edukacji nastapił czas wyśmienitej zabawy i integracji. Duży Park linowy, plac zabaw, gry edukacyjne, tyrolka, piaskownica, labirynt, linowa karuzela, kręgle, mini park linowy, boisko do siatkówki i piłki nożnej, hydropark, poducha do skakania, hamaki, leżaki - wszystko do naszej dyspozycji. Uśmiechów, radości, rozmów, wspólnej zabawy nie było końca.
Dzieci były w bezpiecznym i mega atrakcyjnym miejscu. Możliwość zakupienia pysznej mrożonej kawy oraz obiadów wzbogaciła tylko ofertę miejsca. Powrócimy tu na pewno!
Dziękujemy z serca Park Korzonek za przyjęcie naszych Rodzin i przeprowadzenie fantastycznych warsztatów edukacyjnych. 
Rodzinom dziękujemy za słodką integrację i niekończące się rozmowy.
Razem tworzymy miejsca przyjazne Rodzinom!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter