Odkrywamy kolejne miejsce przyjazne Rodzinom


10 sierpnia 2023 r.

To był niesamowity wyjazd integrujący Rodziny z Częstochowy.

Koło w Częstochowie nie próżnuje.
Działaniem naszej przewodniczącej Koła wyruszyliiśmy na bezpłatną wycieczkę pod Opole.
Cóż to był za dzień! Niezapomniany na długo! Ile wrażeń, emocji, uśmiechów, rozmów! A to wszystko w jednym miejscu Resort Strzelnica, gdzie przybyliśmy na zaproszenie niesamowitych Gospodarzy! Spędziliśmy piękny dzień w wyjątkowym miejscu i w wyjątkowym towarzystwie.
#ParkLinowy zapewnił naszym uczestnikom wspaniałą zabawę i niezapomnianą przygodę. Na tę atrakcję wybrała się spora grupa ochotników i trzeba dodać, że KAŻDY ukończył trasę! Brawo !!!
#AdrenalinaPark to atrakcja dla największych bohaterów dnia. Poczucie dreszczu emocji przekracza wszelkie granice już od samego patrzenia. Brawo WY!!!
#Gokarty cieszyły się sporym zainteresowaniem i wzbudziły w naszych kierowcach chęć rywalizacji. Oj, było sporo emocji. Mistrz kierownicy mógłby się od Was uczyć.
#ParkZabawYelonkowo bogaty w masę atrakcji, dwupoziomowy tor przeszkód, gry manualne, park linowy, tyrolkę i wiele, wiele innych, zapewnił naszym najmłodszym pociechom nieograniczoną zabawę i niesamowite wspomnienia.
Kiedy dzieci wyśmienicie bawiły się w bezpiecznym miejscu, rodzice korzystali z możliwości nawiązywania nowych znajomości i wypicia kawy bez pośpiechu i w miłym towarzystwie.
Na pewno tu jeszcze wrócimy!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter