Targi Eko Jura w Częstochowie


18 września 2023 r.

Proekologia też w Dużych Rodzinach!

Mieliśmy niesamowitą przyjemność wziąć udział w Targach Eko Jura, na które zostaliśmy zaproszeni przez Organizatora Targów: Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie. Targi trwały w dniach 15-17.09.2023 r. w godz. 11.00-19.00. Podczas tego wydarzenia zaprezentowaliśmy postawy proekologiczne, bo Rodziny tworzą dobry klimat!
W ciągu tych trzech dni zapraszaliśmy mieszkańców miasta do zapoznania się z naszą organizacją oraz jej działalnością. Nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem. Mieliśmy doskonałą okazję do zaprezentowania naszego pilotażowego projektu Family Spot i zaproszenia częstochowskich Rodzin do jego udziału.
Zapewniliśmy dzieciom moc bezpłatnych atrakcji, m.in.: tatuaże brokatowe, malowanie buziek, strzelanie z łuku, samodzielne wykonanie eko zakładki do książki, odbijanki roślinne, kolorowanki, rodzinna foto budka. Było sporo radości i uśmiechu. Był też słodki poczęstunek - ręcznie wyrabiane lizaki oraz cukiereczki. Dla odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy upominki: książeczki dla dzieci, pieluszki muślinowe i tetrowe, terminarze.
Był też i konkurs! Wsród osób odwiedzających nasze stoisko rozlosowaliśmy 10 zaproszeń na bezpłatną analizę składu ciała na profesjonalnym Analizatorze Tanita MC 780. ️Na analizie można ustalić m.in segmentową zawartość tkanki tłuczczowej i mięśniowej, zawartość wody, wiek metaboliczny, podstawową przemianę materii, poziom tkanki tłuszczowej brzusznej i wiele innych. Gratulujemy!

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter