Częstochowa w stolicy. XXI Spotkanie Oddziałów i Kół


21 października 2023 r.

Tradycyjnie cenny czas...

Na jesienny SOK wybrałyśmy się do Warszawy w licznej grupie. Trzy Kasie i jedna Magda godnie reprezentowały w stolicy nasze Koło z Częstochowy.

XXI Spotkanie to wspaniały czas integracji i wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych i wzmacnianie starych relacji! Zawsze chętnie bierzemy udział w takich spotkaniach. Rozpoczęło się konferencją prasową, prezentującą raport "Linii 3 Plus". Potem nasz dyrektor Karol Grabiec przedstawił prezentację o projektach, w których uczestniczy ZDR3+. Następnie Irena Jaśmanowicz zobrazowała nam działania ZDR na arenie międzynarodowej, w tym rezultaty programu Erasmus 2023. Było też spotkanie z influencerami. Sześć wspaniałych kobiet opowiadało o rodzicielstwie, które przedstawiają na swoich instagramach.

W drugiej części spotkania Michał Senk opowiadał o tym, jak być dobrym liderem. Świetny wykład.

Nie zabrakło prezentacji kół. Z wielkim wyróznieniem opowiadaliśmy nasze ostatnie roczne dokonania. To niesamowite, że aż tyle działań udało się zrealizować. Koło z Wadowic i Żyrardowa również przedstawily wspaniałe prezentacje. Czujemy się prawdziwymi liderami, którzy budują lokalne społeczności.

Na koniec nasze cudowne KDSki dostarczyły nam wiedzy i przeprowadziły warsztat.

Czas w stolicy upłynął w doborowym towarzystwie. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za przygotowanie spotkania . Do zobaczenia na wiosennym SOKu.

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter