Zapraszamy do laboratorium emocji


11 listopada 2023 r.

By zatrzymać się i przyjrzeć temu, co odczuwamy.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Rodziny - duże i małe - na warsztat integracyjny pt.: "W laboratorium emocji", który poprowadzi dla nas Katarzyna Kossek.
Podróż do Krainy Emocji to spotkanie potrzebne każdemu, zarównio rodzicom jak i dzieciom, by zatrzymać się i przyjrzeć temu, co odczuwamy. To warsztaty dla całych rodzin, zarówno tych mniejszych i dużych. Podczas spotkania uczestnicy udadzą się do krainy emocji, gdzie jak detektywi będą odszukiwać i nazywać emocje, a także niczym laboranci sprawdzą do czego służą i jaki mogą mieć one skutek. To będzie spotkanie pełne twórczości, gdyż rodziny zaprezentują emocje w różnych formach: słowem, rysunkiem, mimiką, gestem, itp. Omówimy również, jak ważne w kontekście emocji jest budowanie poczucia własnej wartości. Poznamy ćwiczenia z wykorzystaniem terapii śmiechem. Będzie również przestrzeń do dzielenia się pomocami dydaktycznymi, które na co dzień mogą nam pomóc pracować świadomie z emocjami.
Spotkanie ma na celu przypomnieć nam, że wszystkie emocje są potrzebne. Nie ma dobrych i złych emocji. Da nam też swobodną przestrzeń do wyrażenia tych emocji.
Razem tworzymy miejsca przyjazne Rodzinom!
Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w konkursie Po Pierwsze Rodzina.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter