W świecie świec i lampionów


18 listopada 2023 r.

Będzie nastrojowo!

Serdecznie zapraszamy na warsztat integracyjny pt.: "W świecie świec i lampionów", który poprowadzi dla nas Kolorowo Bombowo.
Przed nami doskonała propozycja na jesienne klimaty: warsztat robienia świec żelowych i lampionów. Warsztat zapewnia możliwość stworzenia wyjątkowej ozdoby. Zajęcia rozbudzają naszą wyobraźnię oraz zmuszają do kreatywnego myślenia. Własnoręcznie stworzona świeca żelowa rozpala dziecięce uśmiechy i jest źródłem niemałej satysfakcji. Podczas zajęć uczestnicy samodzielnie kreują mozaikę z barwionego kwarcu, tworzą kompozycję z przeróżnych muszelek, suszonych owoców i kwiatów. Wybierają kolor i zapach parafinowego żelu, tworząc niepowtarzalne połączenie. Dowiadują się, jak własnoręcznie wykonać świece żelowe.
Warsztaty rozbudzają w każdym uczestniku duszę artysty. Zrealizowanie zadania nie jest trudne dla kilkulatka, co pozwala mu uwierzyć we własne możliwości. Mając dostęp do żelu parafinowego i wszelkich ozdób, mali artyści sami wybierają odpowiednie dodatki oraz zapach. Własnoręcznie mocują knoty i selekcjonują ozdoby, które zatopią w parafinie. Na koniec dbają o atrakcyjne zapakowanie świecy żelowej, aby mogła sprawdzić się w roli efektownego upominku. Zajęcia wspaniale rozwijają kreatywność zarówno u najmłodszych, jak i nieco starszych uczestników. Wykonana przez nich żelowa świeca może stać się prezentem.
Warsztaty zawierają element terapeutyczny i aromaterapię, która działa łagodząco i relaksująco.
Razem tworzymy miejsca przyjazne Rodzinom!
Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w konkursie Po Pierwsze Rodzina.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter