Dla tych, którzy chcą zainwestować w relacje z dziećmi


28 listopada 2023 r.

Jak naładować swoje rodzicielskie baterie MOC-y?

Bycie rodzicem to niezwykła podróż pełna trudności i radości. Dlatego Family Spot w Częstochowie organizuje warsztat z "MOC-y pozytywności". 
To będzie czas, kiedy rodzice mogą odpocząć i naładować swoje "rodzicielskie baterie MOC-y". MOC to miłość do siebie i dziecka, odwaga oraz czas na budowanie relacji. Pozytywne rodzicielstwo pełne pasji to podejście oparte na Pozytywnej Dyscyplinie, promujące miłość, szacunek i zrozumienie. Warsztat pozwoli uczestnikom poznać kluczowe wartości pozytywnego rodzicielstwa i sprawdzone narzędzia do budowania trwałych relacji. Dla tych, którzy chcą zainwestować w relacje z dziećmi i doświadczyć nowego spojrzenia na rodzicielstwo, warsztat z Małgorzatą Dudzińską będzie niezwykłą okazją.
KIEDY: wtorek 05 grudnia 2023 od 16:30 do 19:30.
ZAPISY: wyślij SMS na nr 733 500 565
MIEJSCE: Stowarzyszenie dla Rodziny ul. Sułkowskiego 9 w Częstochowie
Przypominamy, że na wszystkie działania jest WSTĘP WOLNY!!!
W związku z tym, że liczba miejsc jest ograniczona - obowiązują zapisy SMS 733 500 565.
Opieka do dzieci gwarantowana (dzieci, które 3h zostaną bez mamy - w SMSie KONIECZNIE NALEŻY PODAĆ ILOŚĆ I WIEK DZIECI).
Warsztat „MOC pozytywności” może być dla każdego rodzica, jak przerwa w wędrówce podczas której odpoczywamy i ładujemy „rodzicielskie baterie MOC-y”. Czym jest MOC?
M, jak miłość do siebie i dziecka,
O, jak odwaga,
C, jak czas, w którym budujemy relacje.
Jeżeli jesteś zainteresowany inwestycją w Twoją relację z dzieckiem/dziećmi i chcesz:
* poznać niesamowitą siłę rodzicielskiej motywacji,
* z nowym zachwytem spojrzeć na swoje „pociechy”,
* poznać swój styl rodzicielskiego modelowania,
* poczuć przypływ MOC-y…
to zapraszamy na warsztat, który odbędzie się 5 grudnia Częstochowie. Pozytywne rodzicielstwo pełne pasji, to wymagające i równocześnie piękne podejście, które przynosi korzyści zarówno dzieciom, jak i rodzicom. To proces ciągłego uczenia się i rozwoju, który pomaga nam tworzyć przestrzeń dla miłości, zrozumienia i wzrostu.
Warsztat poprowadzi Małgorzata Dudzińska, mama czwórki dzieci, szkoleniowiec, certyfikowany edukator pozytywnej Dyscypliny dla rodziców, nauczycieli oraz par, trener psychologii pozytywnej stosowanej.
Razem tworzymy miejsca przyjazne Rodzinom!

Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w konkursie Po Pierwsze Rodzina

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter