Święta tuż tuż...


9 grudnia 2023 r.

Zapraszamy na grudniowe spotkania pełne magii i wspólnej radości.

Ciepło grudniowych i rodzinnych spotkań przed nami. Święta tuż tuż...

Serdecznie zapraszamy wszystkie Rodziny - duże i małe:
KIEDY: sobota 16 grudnia 2023 r. od 10:00 do 13:00.
ZAPISY: wyślij SMS na nr 733 500 565
MIEJSCE: Stowarzyszenie Dla Rodziny, ul. Sułkowskiego 9 w Częstochowie
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
Przypominamy, że na wszystkie działania jest WSTĘP WOLNY!!!
Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenia w SMSie KONIECZNIE NALEŻY PODAĆ ILOŚĆ I WIEK DZIECI.
Święta niebawem…. Przeniesiemy się zapacham w świąteczny klimat i przeprowadzimy warsztat mydlarski. To niecodzienna okazja, aby własnoręcznie wykonać pachnące i idealne do kąpieli mydło z mnóstwem naturalnych dodatków. Dzieci samodzielnie wybierają kształty, dekorują ozdobami, nadają mydełkom niepowtarzalny zapach i kolor. Podczas warsztatów uczestnicy wykonują bajkowe mydełka, które następnie pakują i zabierają do domu.
Samodzielnie wykonane mydełka, to wspaniały prezent świąteczny, ponieważ ich kształt jest dostosowany do okolicznych uroczystości. W trakcie spotkania dziecko pozna sekrety olejków zapachowych i ich umiejętnego łączenia. Sporządzi samo lub wspólnie z instruktorem wiele kolorowych i pachnących mydełek z naturalnej gliceryny bez dodatków konserwantów.
Wykonamy ponadto relaksującą sól do kąpieli. Jest to idealny sposób na przeprowadzenie kreatywnych zajęć z dziećmi, a także pokazanie, że mogą same zrobić swój własny kosmetyk. Podczas tych zajęć dzieci zapoznają się z różnymi gatunkami soli, ich pochodzeniem, barwą, a nawet smakiem. Poznają także naturalne dodatki – suszone zioła, kwiaty, pachnące płatki mydlane, zapachy, aby móc skomponować własną, aromatyczną sól. Przygotowana sól cieszy nie tylko pięknymi kolorami, ale również cudownie pachnie! Suszone płatki kwiatów dodają całości uroku i wprowadzają w doskonały nastrój.
Razem tworzymy miejsca przyjazne Rodzinom!
Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w konkursie Po Pierwsze Rodzina.
Razem tworzymy miejsca przyjazne Rodzinom!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter