Piękna galeria świątecznych kartek w wykonaniu dzieci


2 grudnia 2023 r.

Było o tym, że życie jest najpiękniejsze, kiedy można je dzielić z rodziną!

#FamilySpotCzęstochowa - to miejsce przyjazne Rodzinom!
Dziś był wyjątkowy dzień! Zabraliśmy Rodziny na seans filmowy do Kino Studyjne OKF Iluzja pt.: "Najpiękniejsze Święta". Wzruszający film, który zabiera widza sercem 9-letniej dziewczynki w podróż na poszukiwanie rodziny. Spotyka tam szewca Andersena - zgorzkniałego, samotnego mężczyznę. Spotkanie tej dwójki na zawsze odmieni ich życie. Mała, urocza dziewczynka wprowadzi magię świąt do osady i uświadomi wszystkim, że życie jest najpiękniejsze, kiedy można je dzielić z rodziną. Polecamy, warto zobaczyć ten film. Koniecznie zabierzcie chusteczki.
Po seansie odbył się warsztat z tworzenia kartek świątecznych!
Bo przecież każde zbliżające się święta to doskonała okazja do podarowania okolicznościowej kartki. Zapakowana w kopertę i wysłana do najbardziej odległych zakątków naszego kraju, jest znakiem, że ktoś o nas pamięta. Skłania do dzielenia się życzeniami, ale i dobrym „Duchem Świąt”. Radość jest tym większa, jeśli wykona się ją ręcznie. To były niezapomniane i kreatywne atrakcje – utrzymane w magicznej atmosferze świąt. Powstała piękna galeria świątecznych kartek! Każda niezapomniana, niepowtarzalna!
Ho ho ho! Co tam się działo! Nieoczekiwany Gość odwiedził Związek Dużych Rodzin Trzy Plus Koło Częstochowa! Ile radości, uśmiechów i podskoków dzieci sprawiła ta wizyta! Wszystkie pociechy bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały świętego Mikołaja. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim dzieciom osobiście przekazał piękne prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego. Dziękujemy Święty Mikołaju!
Mikołajkowe warsztaty kinowe to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny!
Razem tworzymy miejsca przyjazne Rodzinom!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter