Gala Family Spot Częstochowa


9 stycznia 2024 r.

Fantastyczny czas podsumowń i wspomnień wydarzeń realizowanych w ramach projektu Family Spot już za nami.

Uwielbiamy takie momenty w naszych działaniach, kiedy podsumowujemy czas wielomiesięcznej pracy i widzimy zmianę społeczną, jaka się dokonuje w obszarze edukacji rodzicielskiej oraz integracji rodzin. Dziś w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II odbyła się gala podsumowująca nasze lokalne działania w ramach #FamilySpot, ogólnopolskiego autorskiego projektu Związek Dużych Rodzin 3 Plus skierowanego do rodzin, realizowanego we współpracy z 25 samorządami w Polsce.
Projekt w liczbach:
* ponad 1 000 uczestników w Częstochowie / 30 wydarzeń
* ponad 21 000 uczestników w całej Polsce / 755 wydarzeń
Dziękujemy zaangażowanym specjalistom, trenerom, edukatorom, warsztatowcom i animatorom dzieci współpracujących z animatorem projektu.
Było wiele wzruszeń i podziękowań. Swoją obecnością zaszczycili nas Wiceprezydent Miasta Częstochowy Pan Ryszard Stefaniak, Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej Pani Agnieszka Grabińska i Radna Miasta Częstochowa Pani Monika Pohorecka. Wśród zacnych gości byli nasi wspaniali i cudowni Przedstawiciele Firm i Partnerzy Biznesowi, bez których nie byłyby możliwe nasze dzialania. Szczególne podziękowania dla Firmy Hegelmann Poland, dzięki której mogło odbyć się to wydarzenie.
Podczas gali, animator projektu Katarzyna Kaczmarzyk, przedstawiła prezentację zrealizowanych projektowych wydarzeń. Z pewnością zamierzone cele projektu zostały osiągnięte, które obejmowały wzmocnienie kompetencji rodzicielskich, integrację społeczności lokalnych oraz promowanie roli rodziny jako kluczowej dla osobistego i społecznego rozwoju.
Katarzyna Kossek, wiceprzewodnicząca koła ZDR3+ w Częstochowie, przedstawiła nasze plany i marzenia w dążeniu do budowania stałego miejsca przyjaznego Rodzinom w Częstochowie. Są to wnioski i rekomendacje dla administracji publicznej.
Za tym familowym sukcesem stoi sztab wspaniałych ludzi z centrali oraz lokalnych działaczy. Dziękujemy Karolowi Grabcowi dyrektorowi zarządzającemu za powierzenie projektu Częstochowie, Anita Marczułajtis Łodzińska za wszelką pomoc we współpracy z mediami, Honoracie Baran za opiekę nad prawidłowościami w social mediach, Oli Nowakowskiej za opiekę prawną, Kasi Mróz za świetną oprawę graficzną naszych wydarzeń oraz naszej niezastąpionej KDS Lilianna Sicińska za wspieranie na każdym kroku realizacji projektu. Całej niewidocznej ekipie księgowo-kosztowej za Wasz trud rozliczenia naszych kosztów bardzo dziękujemy. Wdzięczność należy się również całemu lokalnemu zespołowi z Katarzyna Kossek na czele. Nasze częstochowskie Koło rośnie w siłę i przybywa Członków Koła.
Wzruszona Przewodnicząca Związek Dużych Rodzin Trzy Plus Koło Częstochowa Katarzyna Kaczmarzyk odebrała podziękowania za włożony trud w budowaniu marki Family Spot w Częstochowie i w dążeniu do integracji rodzin.
Szczególne podziękowania dla cudownej młodzieży, która artystycznie uświetniła Galę. Fantastyczne widowisko!
Dziękujemy Aleksandra Mieczyńska za poprowadzenie Gali.
Razem tworzymy miejsca przyjazne Rodzinom!
Dofinansowano przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w konkursie Po Pierwsze Rodzina.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter