Rodzinny karnawał trwa!


23 stycznia 2024 r.

Karnawał to czas spotkań z przyjaciółmi, bali i przebieranych zabaw.

Czas zabawy, tańca, radości... O czym mowa? oczywiście o karnawale czyli okresie zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Rozpoczynający się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończący we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek Wielkiego Postu i oczekiwania na Wielkanoc.

O tym, że prawie każde dziecko kocha taniec wiedzą chyba wszyscy. A rodzice? Po dzisiejszym balu możemy rzec śmiało, że
nasze rodziny uwielbiają taniec, zabawę i są prawdziwymi mistrzami parkietu. Podczas dzisiejszej zabawy prowadzonej przez bombową ekipę Kolorowo i Bombowo - Obozy, Eventy, Warsztaty wszystkie dzieci tańczyły w rytm znanych dziecięcych oraz popularnych utworów, brały udział w zabawach i czasami nam trudno było dotrzymać im kroku…
Jak na prawdziwy bal karnawałowy przystało, nie zabrakło pięknych strojów. Na balu zdecydowanie dominowały piękne księżniczki oraz kolorowe motylki, nie zabrakło również aniołków, biedronki, myszki, dyni, hiszpanki, pirata, pszółek oraz policjanta.
Tańczyliśmy solo i parami, z podskokami i obrotami – była zabawa i działo się. Zabawy karnawałowe skutecznie rozwijały wyobraźnię, kreatywność, a przede wszystkim dały okazję do radości, uśmiechu i wyśmienitej zabawy.
Na koniec odwiedził nas niezapowiedziany gość - Minionek.
W króciutkich przerwach mogliśmy zasmakować słodki poczęstunek. Dla rodziców do kawy było przygowane pyszne ciasto.
To był fantastyczny czas zabawy karnawałowej! Dziękujemy Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych za goscinę.

 

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter