Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa w Częstochowie


2 lutego 2024 r.

Czas na miłość...

W dniach od 7 do 14 lutego w wielu krajach podejmowane są inicjatywy mające na celu wspomóc małżonków w świętowaniu ich małżeństwa. W tym roku do grona polskich miast i miasteczek celebrujących Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa dołącza Częstochowa. W imieniu Związek Dużych Rodzin Trzy Plus Koło Częstochowa oraz przyjaciół zapraszamy małżeństwa z Częstochowy i okolic do wspólnego świętowania.
Już dziś rezerwujcie sobie czas na:
8.02- Randkę Małżeńską „Koniczynka”
Szukaliście kiedyś czterolistnej koniczyny? 
A co byście powiedzieli, gdybyśmy zapewnili Was, że ta mała "Roślinka" jest tuż obok, na odległość wyciągniętej dłoni?
Dlatego podczas randki:
zaopiekujemy się małżeństwem ciałem, umysłem i duchem,
pokażemy sprawdzone sposoby budowania bliskości w codzienności,
zagwarantujemy atmosferę pełną radości.
Randkę poprowadzą On & Ona Para Pozytywnie Zakręcona Gosia i Rafał Dudzińscy, małżeństwo z 25-letnim stażem, rodzice czwórki dzieci, doradcy życi rodzinnego, certyfikowani Edukatorzy PD dla Par, którzy podczas warsztatów kierują się mottem: "Kiedy Rodzice dobrze się mają, dzieci mają się jeszcze lepiej". 
9.02 - Spotkanie z Miłością
Zapraszamy małżeństwa na wspólną Adorację Najświętszego Sakramentu dla małżeństw ”Spotkanie z Miłością” w godz. 19:30 - 20:30, która odbędzie się w Personalnej Parafii Akademickiej pw. św. Ireneusza BM ul. Kilińskiego 132 w Częstochowie.
Podobno miłość jest wtedy, gdy nie tyle patrzy się na siebie nawzajem tylko patrzy się w tym samym kierunku. Przyjdź zatem z miłością swego życia i patrzcie wspólnie w tym samym kierunku:
- na Miłość, która nie ustaje,
- na Miłość która jest źródłem wszelkiej miłości,
- na Miłość, która zwycięża.
Przyjdźcie i spotkajcie się z Miłością.
Adorację poprowadzi Wspólnota Rodzin Emaus.
11.02 - Randkę Małżeńską „Mój i Twój język miłości”
Zapraszamy małżeństwa na Randkę Małżeńską „Mój i Twój język miłości”, która odbędzie się w godz. 16:30 - 19:00 w Kawiarni Alternatywa 21 na Starym Rynku 1 w Częstochowie.
Jeśli chcesz lepiej rozumieć swojego męża/żonę - przyjdź i poznaj swój język miłości, poznaj język miłości swojego współmałżonka. Zaproszeni są wszyscy małżonkowie, którzy chcą lepiej i skuteczniej komunikować się w małżeństwie, a także lepiej rozumieć siebie nawzajem. Koniec końców kto by nie chciał by żona/mąż mówili moim osobistym językiem. Po tej randce będzie to łatwiejsze.
Randkę poprowadzi Magdalena Pietrasiak, szczęśliwa żona od 19 lat, mama dwójki dzieci, doradca życia rodzinnego i trenerka talentów.
11.02 - Mszę świętą z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich.
Zapraszamy małżeństwa na Mszę świętą z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich, godz. 19:15 w Kościele p.w. Najświętszego Imienia Maryi (Rektoracki) Al. NMP 56 w Częstochowie.
W Światowy Dzień Małżeństwa - drugą niedzielę lutego chcemy spotkać się na wspólnej modlitwie. Zapraszamy serdecznie wszystkie małżeństwa do udziału we Mszy świętej w trakcie, której nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Czyż po kilku, kilkunastu a może i kilkudziesięciu latach może być coś piękniejszego jak potwierdzenie przed Panem naszego wyboru bycia razem, naszej decyzji miłości sprzed lat?
Mamy też bonus 10% dla małżeństw, które zdecydują się na indywidualne świętowanie w „Niebie w mieście” - w trakcie trwania całego Tygodnia Małżeństwa w dniach 7-14 lutego. Wystarczy podać hasło: tydzień dla małżeństw + data ślubu.
"Niebo w Mieście" zaprasza , ul. Mirowska 4 w Częstochowie.
Pięknego czasu w Niebie!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter