O językach miłości


11 lutego 2024 r.

Czując się napełnieni miłością, możemy miłość nieść dalej.

Tym razem było o językach miłości.
Spotkanie poprowadziło dla nas fantastyczne małżeństwo Adam i Magdalena Pietrasiak, za co dziękujemy. 11 par odkryło swój język miłości. Jak napisał Gary Chapman - jest ich pięć:
1. Wyrażenia afirmatywne.
2. Dobry czas.
3. Podarunki.
4. Drobne przysługi.
5. Dotyk.
Wszystko po to, byśmy lepiej mogli komunikować się w małżeństwie. Lepiej słuchać i lepiej rozumieć. Jeśli wiemy, jaki jest język miłości naszego współmałżonka, możemy codziennie napełniać jego zbiornik na miłość i odwrotnie. Czując się napełnieni miłością, możemy miłość nieść dalej. Na randce nie brakło dobrej, romantycznej muzyki, słodkości, upominków i... tańca.
Randka odbyła się w Kawiarnia Alternatywa 21. Kto tam jeszcze nie był, to serdecznie zachęcamy do odwiedzania i wspierania misji Kawiarni, która zatrudnia Osoby z niepełnosprawnością intelektualną w celu integracji społecznej. Dziękujemy za przepyszne ciasto i kawę.
Dziękujemy Magdalena Pietrasiak za poprowadzenie warsztatu. Za upominki dla każdego małżeństwa dziękujemy Edycja Świętego Pawła. Bardzo dziękujemy Hegelmann Poland i Sandra Świercz za ufundowanie dekoracji i innych artykułów oraz wspieranie naszych działań. Dziękujemy.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter